KURYE ŞİRKETİ YAZILIMI

Hemen Başvur

Ne yapıyoruz?

KURYELE, Kurye şireketi yazılımı ile kayıtlarınızı saniyeler içinde açıyor, operasyon yönetiminizi mobile taşıyor, ödemelerinizi kredi kartıyla alabiliyor ve şirketinizin iş verimliliğini arttırıyoruz.

kuryele-api-yazılım

Optimize Saha - Ofis Koordinasyonu

Kuryele’nin anlık bölge, konum ve kurye durum bildirimleri sayesinde, kuryelerinizi telefonla arayıp iş takibi yapmanıza gerek kalmaz. Online takip ile operasyon yönetimini çok daha kolay yapabilirsiniz.

Bölgeleme filtresi sayesinde gelen gönderileri bölge bazında filtreleyebilir ve toplu şekilde o an bölgede olan herhangi bir kuryeniz üzerine atayabilirsiniz.

Gönderi statülerini; Erteleme, Bekleme, İptal vb. gibi kırılımlara göre ayırt edebilir, sisteminizdeki müşterileri ve yaptıkları gönderileri analiz edebilirsiniz.

kuryele-kredi-kartı-ile-odeme

Online, Kredi Kartıyla Ödeme Alımı

Müşterilerinizden isterseniz cari, isterseniz kredi kartıyla ödeme alabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kart vadesinde ödeme rahatlığı sağlarken sizde ödemenizi garanti altına almış olursunuz.

Kolay Raporlama ve Faturalama

Hangi müşterinizin, hangi tarihlerde kaç adet kayıt açtığını bilir, bu kayıtları cari, kredi kartı veya peşin müşteri bazında ayırabilir, gelişmiş filtreleme fonksiyonuyla istediğiniz kayıtlara ulaşabilir ve dışarı aktarabilirsiniz.

kuryele-faturalama-raporlama
kuryele-kurye-performans-ciro-takibi

Kurye Performansı ve Ciro Takibi

Kuryelerinizin gün içerisinde tamamladığı işlerin toplam cirosunu, gidilen mesafeyi ve tamamlama sürelerini kolayca görüntüleyebilir, kuryelerinizin günlük kazançları, aldıkları işler ve tamamladıkları işleri anlık takip edebilirsiniz.

kuryele-çağrı-merkezi-çözüm

Çağrı Merkezi Yükünüzü Hafifletin

Kuryele altyapısıyla, tanımladığınız müşterilerin açtıkları online kayıtlar, operasyon ekranınıza doğrudan düşer. Böylece müşterileriniz sizi telefonla aramadan gönderilerini kendileri kolayca oluşturur. Çağrı merkezinize daha fazla zaman kalır.

kuryele-maliyetleri-düşürün

Müşterilerinizi Arttırın, Maliyetinizi Düşürün

Kuryele altyapısı sayesinde web sitesinden online ziyaretçilerin açtığı kayıtar direkt olarak seçilen kurye şirketinin operasyonuna yönlendirilir. Böylece ekstra reklam harcaması yapmadan hızla daha fazla müşteriye ulaşır ve günlük kayıt sayınızı arttırabilirsiniz.

kuryele-api-entegrasyonu

API Entegrasyonu ile hacminizi sürekli kılın

Kuryele API 360 servisiyle e-ticaret, call center vb. gibi yüksek hacimli gönderi yapan müşterilerinizin gönderi kayıtları operasyon panelinize otomatik olarak düşer, böylece tek tek kayıt açma eforu harcamanıza gerek kalmadan kuryenizi yönlendirerek teslimat hızınızı ve müşteri memnuniyetinizi arttırırsınız.